Főoldal > AKTUÁLIS > Műteni kell Kovács Dórát, de az edzésből nem enged

Műteni kell Kovács Dórát, de az edzésből nem enged

edzéskovács dóraműtét
0

Írta:

Kovács Dórát műteni kell, de még ezt sem vette el a kedvét a rendszeres mozgástól.

Többször megírtuk, hogy Kovács Dóra él-hal a sportért, mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy Dóri még annak ellenére is edz, hogy térdét műteni kell. Erről saját maga mesélt közösségi oldalán.

“Sokszor panaszkodtam nektek, kértem a segítségeteket miközben posztoltam a sárgadinnyére dagadt térdem, de sajnos mára ez egy állandósult állapot lett, így eljött az idő, amikor nem halogathatom tovább, a bal térdemet a következő hetekben meg kell műteni. Tudtam, hogy ezt sehogy sem tudom majd elkerülni, de olyan Pató Pálosan egészen sokáig sikerült halogatni 😅 🤷‍♀️ Ennek ellenére az edzésekről nem vagyok hajlandó lemondani és szerencsére van aki figyeljen rám, hogy a lehető legjobban kíméljem a térdemet” – mondta Kovács Dóra.

Dóra egyébként nem rég váltott edzőt is:

“Azt éreztem elfogyott mostanában a motivációm, ami az edzést illeti, új kihívásra volt szükségem ezért úgy döntöttem már nem elég nekem egy szuper edző, egy kegyetlen kiképzőtisztre van szükségem” – írta.

(címlap fotó: Kovács Dóra/Instagram)


További cikkeink a témában

csillagjegyokos

Ez a 3 csillagjegy mindenkinél okosabb

Írta:
0

Vannak, akik villámgyorsan vágnak át a bonyolult helyzeteken, mások pedig ösztönösen érzik, hol rejtőzik az igazság. Az asztrológia szerint 3 csillagjegy különösen erős szellemi adottságokkal, éles logikával és kivételes helyzetfelismeréssel tűnik ki.

óraátállításstressz

Előre tekerni vagy megszüntetni? – Így hat ránk a tavaszi óraátállítás és ezért nem dőlt még el a sorsa

Írta:
0

Minden év márciusának végén – idén március 29-én – ugyanaz történik: egyetlen mozdulattal előreállítjuk az órát, és ezzel „elveszítünk” 60 percet az éjszakából. A tavaszi óraátállítás elsőre apró technikai változásnak tűnhet, valójában azonban a szervezetünk egyik legérzékenyebb rendszerét, a belső biológiai órát érinti.

Kövess Facebook-on!
X