Főoldal > AKTUÁLIS > Nyolcadszor is műteni kellett Horváth Évát

Nyolcadszor is műteni kellett Horváth Évát

Horváth Évakórház
0

Írta:

Horváth éva kálváriája nem ért véget.

Horváth Éva élete a tavaly novemberi motorbalesete óta örökre megváltozott. Indonéziában nyílt lábszár- és bokatörést szenvedett, ráadásul E. coli baktérium került a sebébe, ami alaposan megnehezíti a gyógyulását.

Egy speciális, úgynevezett hiperbár oxigénterápiás kezelést kap, amit csontvisszaépítő és baktériumölő hatása miatt vett igénybe. „Ez egy alternatív gyógymód, ami az arab országokban, illetve Izraelben jóval elterjedtebb. Itthon mindössze három helyen van, és az orvosok sem annyira ismerik. Beülök egy kamrába, ahol megemelik a környezeti nyomást, és egy maszkon keresztül százszázalékos oxigént lélegzem be” – mondta néhány hete a storynak.

Nemrégiben örömmel posztolta közösségi oldalán. „Hála a terápiának, a baktérium kinyiffant” – ezzel pedig Éva életében kezdődhetett volna a várva várt új fejezet, de most, közösségi oldalán mégis arról írt, hogy ismét műtik.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Horváth Éva (@evahorvathofficial) által megosztott bejegyzés


További cikkeink a témában

Kövess Facebook-on!
X