Miért nem jön a baba?
Általában egy év az az idő, amit javasolnak a gyermekre vágyó asszonynak, hogy várjon, hátha csak késve jön a baba. Viszont ha ezt az időt túlléptük, ahelyett, hogy rögtön elkezdenénk azon aggódni, hogy mi van, ha soha nem lehet saját gyerekünk, nyugodjunk meg, és gondoljuk át jó alaposan a dolgokat! Nem kell egyből a legrosszabbat […]
