10 kg fölösleg van rajtam, mit tegyek? – Béres Alexandra válaszol
“Szia Szandra! Szeretnék fogyni 10 kilót, de leginkább azt szeretném, ha le tudnék fogyni a hasamról, combjaimról. Tudom, hogy nem lehet helyileg fogyni, de mi az a mozgás, amitől mégis lehet. Szinte mindent kipróbáltam, kardióedzést, DVD-tornát, stb. Könnyű húsokat, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, mégsem fogyok. A vérnyomásom jó, a vérképem is jó, a cukrom is jó. […]
