hiszek_a_mosolyban
Olyan gyönyörű a Hold. Erőteljes, fényes, félelmetesen szép. A Duna-parton percekig álltam és csak néztem. Úgy éreztem, ez az óriási telihold, ami a körút fölé magasodik, feltölt engem, energiát ad. Lenyűgözött. Persze, rögtön utána el is küldtem sms-ben a szeretteimnek: nézz, nézz az ég felé! Mert mindent, ami szép, ami jó, szeretné megosztani az ember […]
